Anasayfa / Yeni Model Arabalar / Yeni Nissan Juke

Yeni Nissan Juke

Nissan, ikinci nesil Juke küçük SUV’sinin fiyatını ve teknik özelliklerini Haziran ayında yerel bir showroom lansmanı öncesinde onayladı. Yeni Nissan Juke, önceki nesilde sunulan iki seviyeden dört donanım seviyesinde satışa sunulacak

Motor

Yeni Nissan Juke’nin tüm varyantları, ön tekerlekleri yedi ileri vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman aracılığıyla süren 1.0 litrelik turboşarjlı üç silindirli bir motordan (84kW / 180Nm) güç alıyor. Mevcut neslin aksine Nissan, yeni nesil Juke için dört tekerlekten çekişli bir model sunmayacak. Yeni modelin güç rakamları, birinci nesil Juke ST’nin 85kW / 190Nm 1.2 litrelik motor çıkışlarına yakın, ancak birinci nesil Juke Ti-S’nin 140kW / 240Nm 1.6 litrelik motor rakamlarında belirgin şekilde düşük. Daha az güce sahip olmasına rağmen, yeni Nissan Juke, 75 mm uzunluğunda, 35 mm genişliğinde ve 30 mm yüksekliğinde bir artışla öncekinden daha büyük.

Yeni Nissan Juke

Donanım

Nissan Juke ST ve ST + 17 inçlik alaşım jantlarda sürüş yaparken, ST-L ve Ti 19 inçlik jantlara kadar yükselmektedir. İçeride, yeni Nissan Juke, Apple CarPlay, Android Auto ve ses tanıma özellikli 8.0 inçlik bir dokunmatik bilgi-eğlence sistemine sahip. ST ve ST + gösterge panelindeki 4.2 inçlik bir dijital ekran, ST-L ve Ti’de 7.0 inç’e yükseltildi. Kumaş, ST ve ST + koltuklarda kullanılırken, ST-L’ler deri vurgusu kazanır ve Ti’ler, Alcantara süslemeli kapitone deri ile kaplanır. Önden çarpışma uyarısı, yayalar ve bisikletliler için otonom acil frenleme, şeritten ayrılma uyarısı ve şerit tutma yardımı, arka çapraz trafik uyarısı ve arkaya bakan kamera ve park sensörleri içeren kapsamlı bir güvenlik paketi de standart olarak dahil edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir