Anasayfa / Senetle Araba / Wowwo 2. El Senetle Araba (36 Ay Vade, Kefilsiz Vasıta)
Wowwo 2. El Senetle Araba

Wowwo 2. El Senetle Araba (36 Ay Vade, Kefilsiz Vasıta)

Wowwo, geniş araç portföyüne sahip yapısıyla yılda ortalama 10 bin adetten fazla araç satışı gerçekleştirmektedir. Yeşil Holding grup şirketi olan Wowwo, araba ilanları ile araçları %30’u peşin olmak üzere, 3 yıl vade ve senetle satmaktadır.

Wowwo 2. El Senetle Araba

Wowwo Nedir?

Senetle araba kavramını piyasaya entegre eden firma, bankalardaki kredi notu puanınız ne olursa olsun araç sahibi olmak isteyenlere hızlı onay imkanı sunmakta. Almak istediğiniz araba için “Acaba kredi çekebilir miyim” endişesine kapılmadan bünyesinde yer alan 1.200’den fazla anlaşmalı galeriden araba satın alabilirsiniz. Wowwo.com üzerinden iletişime geçip araba sahibi olmanız halinde bankadaki kredi limitiniz korunmuş oluyor. Bu şekilde eğer ki farklı bir kredi ihtiyacınız olursa bankalara kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

GERİ ÖDEME AVANTAJI VAR!

Diyelim ki senetle araba sahibi oldunuz. Bir süre sonra aracı satmak ya da değiştirmek istiyorsunuz. Kalan ödeme tutarınız için Wowwo size vade farkını düşüp, ana borcunuz olan tutarı indirimli olarak kapama fırsatı sunuyor. Ancak taşıt kredisi ile araç sahibi olduğunuzu düşünürsek ilk başta gerçekleştirdiğiniz ödeme tutarlarının önemli kısmı faiz gideri olduğundan ana borcunuz azalmamış olur. Arabayı satmak istediğinizde, ilk olarak bankadan çektiğiniz krediyi kapatmak, bankanın araç üzerine koyduğu rehin işlemlerini kaldırmak devir işlemlerini zorlaştırıyor yada çektiğiniz taşıt kredisini kapatana kadar kullanmak durumunda kalabiliyorsunuz. Wowwo vasıta hizmetinden faydalanmanız durumunda aracınızı satarken kolaylık yaşıyorsunuz. Arabayı satacağınız kişi ile firmaya birlikte gitmeniz yeterli olur.

ARACINIZI WOWWO’YA NAKİT OLARAK SATABİLİRSİNİZ

Wowwo diğer yandan almış olduğunuz arabayı nakit bir şekilde geri alıyor. Ödediğiniz tutarların dışında kalan senet borcunuzu indirimli bir şekilde kapatarak, kalan tutarı nakit olarak alma imkanına sahip olursunuz. Eğer aracınızı değiştirmek istiyorsanız ödemelerinize devam ederken yeni bir araç ile takas yapabilirsiniz. Diğer ayrıcalıklara değinecek olursak aldığınız araç 1 yıl boyunca ve 25 bin kilometreye kadar garanti kapsamına alınır. Meydana gelebilecek arızalara karşı teknik destek, yol yardımı ve konaklama hizmeti vermekte. Web sitesinden garanti kapsamında olan durumlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Wowwo’dan araç sahibi olabilmeniz için yapmanız gerekenler;

  • com üzerinden almak istediğiniz aracı belirlemek
  • Fiyat ve ödeme seçeneklerini incelemek
  • Web sitesinden TC Kimlik numaranızı girerek sorgulamanızı gerçekleştirmek
  • Almak istediğiniz aracı yerinde görmek ve ekspertiz raporunu incelemek
  • İlgili peşinat tutarını yatırmak
  • Sözleşme ve senetleri imzalamak
  • Almak istediğiniz aracın sigortasını yaptırmak
  • Noterden devir işlemlerini gerçekleştirmek

Kefilsiz ve senetle araba sahibi olma imkanı sunan Wowwo hakkında detaylı bilgilere 0212 709 81 81 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir