Anasayfa / Peşinatsız Araba / Peşinatsız Araba Sahibi Olabileceğiniz Firmalar
Peşinatsız Araba Sahibi Olabileceğiniz Firmalar

Peşinatsız Araba Sahibi Olabileceğiniz Firmalar

Araba almak istiyorsunuz ancak hiçbir şekilde birikmişiniz yok. Direkt olarak bankaya gitmek ve kredi çekmek isteyebilirsiniz. Ancak bankalar kuralları gereği yüksek miktarda araç kredisini sağlamamaktadır. Genellikle araç faturasının yada satış bedelinin %70’ini karşılaşmaktadır. Bu oran 100 bin TL’ye kadar geçerli olmaktadır. Bu rakamın üzerinde krediye başvuranlar fatura bedellerinin %50’si için kredi verilmektedir.

Bu durum karşısında tercih edebilmeniz için size yardımcı olan firmalar bulunmaktadır. Sadece peşinat ödemeden değil aynı zamanda faizsiz bir şekilde sizlere kredi imkanı sunmaktadır. Bunu kullanmak isteyenler hızlı bir şekilde doğru firmayla bağlantıya geçebilirler. İhtiyacınız olan aracı peşinatsız, faizsiz ve taksitle alma şansına sahip olabileceğiniz firmaların listesi şu şekilde:

PEŞİNATSIZ ARABA ALABİLECEĞİNİZ SİSTEMLER

Emin Otomotiv

Emin Otomotiv müşterilerine peşinat ödemeden araba sahibi olma imkanı veriyor. Firma tarafından sunulan farklı sistemlerden biriside hiç peşinat vermeden araba almanız olacaktır. Bunu yapabilmek için tabi ki öncelikle belirli bir vade grubunu tercih etmeniz gerekiyor.

Sistem başvuranlara peşinat ödemesi yapma zorunluluğu bırakmıyor olsa da aynı zamanda isteyenlere ara ödeme yaparak borçlarını hızlı bir şekilde bitirme şansı sunuyor. Bu şansı kullanmak isteyen herkes öncelikle firma ile irtibata geçerek onlardan bu konuda gerekli bilgiyi almaları gerekecektir.

Peşinat ödemeden, farklı ödeme seçeneklerini kullanarak, istenildiği zaman ödeme düzenini esneterek araç sahibi olma şansına sahip olabilirsiniz. Bu fırsatı kullanmak isteyenler için firma doğru işlemi yapmaktadır.

Fuzul Oto

Fuzul Oto uzun yılların vermiş olduğu deneyimle müşterilerine en hızlı ve doğru hizmeti sunmaya çalışıyor. Araç almak istediğinizde sizlere faizsiz, peşinat vermeden ve kredi çekmenize gerek kalmadan bunu yapma imkanı sunuyor. Bunlar arasında özellikle peşinat ödemeden araba almak isteyenler için uygulanan yöntem çok verimli bir şekilde sağlanmaktadır.

Araçların çekiliş ile teslim edilmesi şansınızın daha yüksek olmasına ve bu sayede aracınızı daha hızlı bir şekilde teslim almanıza imkan tanımaktadır. Bu firma ile iletişime geçenler dört farklı şekilde ayrılan sistemlerden kendilerine uygun olanı tercih ederek uygun şekilde faiz ve peşinat ödemeden sıfır veya ikinci el araç sahibi olabilirler.

Birarabam

Birarabam diğer rakiplerinde olduğu gibi bu sektörde müşterilerine peşinat ödemeden araba alma fırsatı sunuyor. Peşinatsız araba almak için önce firmayla irtibata geçmek ve bu şekilde araba almanın şartları hakkında onlardan bilgi almak gerekiyor. Firma peşinat ödemenize gerek olmayan sistemlerinde ayrıca faizsiz ve istenilen taksit tutarında araba sahibi olmanıza da imkan tanımaktadır. Bu imkanı kullanmak isteyenler için müşteri temsilcisi ile irtibata geçmesi gerekiyor.

Hiçbir zaman faiz alınmayan, istenmesi halinde ara ödeme yaparak borcun erken bitmesini sağlayan bir sistemleri bulunuyor. Bu sisteme dahil olanlar ikinci el veya sıfır araç alımları için doğru adresi kullandıklarını kabul etmeleri gerekiyor. Bu üç firmadan herhangi bir tanesini tercih ederek peşinatsız araba sahibi olmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir