Anasayfa / Haber / OtoSOR Nedir? OtoSOR Nasıl İşler?
Otosor araba

OtoSOR Nedir? OtoSOR Nasıl İşler?

Kolay, hızlı ve güvenilir bir biçimde araç sahibi olmak için seçiminiz Otosor olmalıdır. Peki Otosor Nedir? Herkesin bildiği gibi, araba almak isteyenlerin ya belli bir nakite sahip olması ya da kredi çekmesi gerekmektedir. Bu ikilemden zararla çıkmak istemeyen müşterilerin değişik finansal çözümler aradıkları bilinen bir gerçek. Otosor ise en uygun ekonomik şartlarla araba almak isteyenlerin tercihte bulunduğu bir organizasyondur. Senet ile araç, Senet ile taşıt sloganıyla hizmet veren Otosor hakkında bilgi almak isteyenler bu yazıyı okumaya devam etmelisiniz!

Otosor’da Sistem Nasıl İşler?

Otosor’a üye olup kişisel bilgilerinizi sisteme girmelisiniz. Bu sayede, hızlı onay sürecine katılabilir ve değerlendirme sürecini kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Hem bireysel giriş hem de bayi girişi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Otosor’da esnek ve uygun vade alternatifleri vardır. Hayalinizdeki taşıta sahip olmak için size en uygun vade alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Otosor sisteminin değişik bir işleyişi bulunmaktadır. Sınırsız alım gücü sayesinde müşterilerin taşıt seçerken istedikleri gibi pazarlık yapabilmektedirler. Buna ek olarak, bu sistemde, müşteriler, banka kredisi kullanmadan taşıt sahibi olabiliyorlar. Banka kredi limiti düşmeyen müşteriler, istedikleri takdirde bankaların değişik kredi alternatiflerinden yararlanmaya devam edebilirler. Otosor; erken geri ödemelerde vade farkı indirimi uygulamaktadır. Müşterilerin bu sayede ana para borçlarını indirimli olarak kapatması söz konusu olmaktadır.

Otosor portföyünde bulunan tüm vasıtalar; emin ekspertiz raporlarıyla satışa sunulmaktadır. Buna ek olarak, avantajlı sigorta paketleri mevcuttur. Bu sayede müşterinin ihtiyacı olan sigorta paketlerinin hazırlanması söz konusu olmaktadır. Netice olarak, peşinatsız ve senet ile araba almak isteyenlerin seçimi olan Otosor; banka kredisi ve kefil gerekmeden, 48 aya kadar vadeyle ve hızlı onay sayesinde taşıt alınmasını mümkün kılmaktadır.

OtoSOR Peşinat İstiyor mu?

Otosor; müşterilerin peşinat ödemeden katılabilecekleri bir sistemi temsil etmektedir. Otosor; hem sıfır hem de ikinci el taşıtlarda alıcı odaklı, samimi ve nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Özellikle ikinci el otomobil kategorisinde yüzlerce alternatifinin olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, sunulan sigorta hizmetleri sayesinde müşterilerin gönül rahatlığıyla sistemden yararlanmasına ihtimal tanınmaktadır.

Bu ve bunun gibi peşinatsız araba haberleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Araba Senetle’de kalmaya devam edin. Peşinatsız, Taksitle, Faizsiz Arabalar  ve daha birçok araba hakkında bilgi Araba Senetle’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir