Anasayfa / Faizsiz Araba / İstanbul’ da Kefilsiz Ve Senetsiz Araba Alımı
Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

İstanbul’ da Kefilsiz Ve Senetsiz Araba Alımı

Refah seviyemizin artması ve gündelik hayatta yapmış olduğumuz seyahatlerin gayet sıklaşması sonucunda kendimize ait bir arabamızın olmasına duyduğumuz ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. İstediğimiz şekilde kullanabildiğimiz ve gideceğimiz yerlere sorunsuz bir şekilde ulaşımımızı sağlayan bu vasıtalar, İstanbul halkının gün içerisinde bir çok işini hızlıca ve gayet rahat bir şekilde halletmesine yardımcı olan unsurların başında gelmektedir.

Ticaret hacmi arttıkça yeni alım ve satış çeşitleri oluşmaktadır.

Bu çeşitlere binaen, sıfır veya ikinci el fark etmeksizin hangi tür araba alacağınıza karar verdikten sonra İstanbul’da kefilsiz ve Senetsiz bir şekilde araba almanız, bu işi yapan firma ve oluşumların son dönemde artış göstermesiyle birlikte gayet kolay bir hal aldı..

İstanbul’ Kefilsiz ve Senetsiz bir şekilde araba satışı yapan firmaların satış prensiplerine göre, ödemelerde bir aksaklık olmasına karşın sizden kefil istenmez ve yine taksit ödeyememe durumlarında kullanılmak üzere sizlere herhangi bir senet imzalatılmaz. Bu da İstanbullunun araba alımlarında işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır.

İstanbul’ da Kefilsiz Ve Senetsiz Araba Alımında, sizlere bu alanda hizmet veren firmaların yapmış olduğu bazı kolaylıkları şu şekilde belirtebiliriz;

İstanbul’ da Kefilsiz Ve Senetsiz Araba Alımında, bazı firmalar sizden belli bir peşinat istememekte, sıfır peşinat ile sizlere araba satabilme kolaylığını sağlayabilmektedir. Belli bir peşinatınız varsa geri kalan ücreti faizsiz şekilde verilen krediler karşılığında yahut yapacağınız taksitlerle tamamlayabilirsiniz.

Senetle - İkinci El ve Hasar Kayıtlı Arabalar

Kaç paraya kadar araba satın alabileceğinizi belirledikten sonra firmaların danışmanlarıyla birlikte gelir düzeyinize kadar ödeyebileceğiniz taksit imkanları, kefilsiz ve senetsiz şekilde belirleniyor. Sonraları buna binaen alıcı taksitlerini ödemeye başlıyor. Gelir düzeyine göre düzenlenen taksit imkanlarının olması, alıcı açısından; ödeyemeyeceği kadar borç yükünün altına girmesini, satıcı açısından da müşterisi bakımından taksit ödeyememe durumlarına düşmesini önlüyor, iki taraf içinde gayet karlı bir alışveriş olmasını sağlıyor..

Bir diğer kolaylığı da, yapılan sözleşme sonucunda alıcının taksitlerini ödeme konusunda zorluk çekmesi durumunda taksitlerini sözleşme üzerindeki süre kadar dondurabilmesi, o belirlenen süre  sonrasında da  kaldığı yerden taksitlerini ödemeye devam edebilmesidir..

İstanbul’da Kefilsiz ve Senetsiz şekilde satın aldığınız araçlarınızı, firmanızın anlaşmalı olduğu noterler aracılığıyla üstünüze alabilir ve satışını çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonuna denk gelen alım ve satımlarda, nöbetçi noterleri kullanarak işlerinizi halledebilirsiniz.

Evet, İstanbul’da Kefilsiz Ve Senetsiz Araba Almak  sizce de çok kolay değil mi? Sizlerde konu altından İstanbul’da aldığınız kefilsiz ve senetsiz araba deneyimlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir