Anasayfa / Finansevim Nedir?

Finansevim Nedir?

Finansevim Nasıl Çalışır?

Çekiliş Fonunda; ilk olarak gereksiniminiz olan fon tutarını belirlersiniz. Peşinatlı ya da peşinatsız tercih yapabilirsiniz. Bir ileri aşama, ödemek dilediğiniz taksit tutarını belirlemektir. Taksit tutarınızı da saptadıktan sonra 12-24-36-48-60-72-84-96-108-120-180-360 şahıslık takımlardan rastgele birini tercih edebilirsiniz. Firmayla sözleşme imzaladıktan sonra noter huzurunda yapılacak çekiliş ile fonunuzu ne vakit kullanacağınız belirlenir. Teslim gününde fonunuzu kullanabilir. Sabit taksit emniyeti ile ev sahibi olduktan sonra borcunuzu ödemeye devam edersiniz.

Vade Ortası Fonunda; alınmak dilenen evin fiyatına karar verilir. Peşinatlı ya da peşinatsız tercihinizi belirlersiniz. Aylık ne kadar taksit ödemek dilediğinizi belirlersiniz. Firmayla sözleşme imzalandığı anda size teslimatın ne vakit uygulanacağı bildirilir. Dönem ortamında dilediğiniz vakit ödeme planınızı ve taksit tutarınızı serbestçe ulaştırabilirsiniz. İsterseniz borcunuzu erkenden kapatabilir dilerseniz de bir sürre mola verebilir sonrasında ödemelerinize devam edebilirsiniz.

Relax Ödeme Fonunda ise; alabilmek dilediğiniz tutarını belirlersiniz. Finansevim sisteminde,  evim evim (Finansevim) sisteminden değişik olarak Türkiye’de ilk defa ödeyeceğiniz taksit tutarı tamamiyle size bırakılmıştır. Belirlediğiniz tutarın P’si sistemde biriktiğinde teslimat hakkı kazanırsınız. İhtiyacınız olan ev, araba, arsa vs.yi aldıktan sonra taksitleriniz sabitlenir ve seçtiğiniz vadeye göre ödeme planınız oluşturulur.