Anasayfa / Faizsiz Araba / Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

Faizsiz Araba Nasıl Alınır En Kolay Yöntemler

Faizsiz kredi ile araba almak için dönemsel olarak firmaları ziyaret etmeniz veya internet sitelerindeki duyuruları takip etmeniz gerekir. Özellikle bankalar bilgilendirme ve duyuru yapma konusunda daha aktiftirler. Bankalar size kısa mesaj, telefon, mail gibi tüm yöntemlerle kullanarak sizlere haberdar etmektedir. Faizsiz kredi kullanmanın otomobil ve banka şirketleri yanı sıra teminat ve senet yöntemleri vardır. Bu yöntemler sayesinde bankalar ve özel kuruluşlar devreye girmektedir. Özel kuruluşlar faizsiz araba ve ev alımında en bilindik firmalardan biri Emin evim ve Emin otomotivdir.

faizsiz araba kampanyaları

Emin Otomotiv Fırsatı

Bu firma sizi hem peşin ödeme hem de taksitle faizsiz araba ev sahibi yapmaktadır. Buradaki sistem şu şekilde işlemektedir; araç almak isteyen kişiler ilk önce Emin otomotive başvurup ne kadarlık bir araç alacaklarını belirtirler. Örneğin 30.000 TL veya 60.000 TL. Fiyat konusunda herhangi bir üst veya alt sınır yoktur. Almak istediğiniz aracı belirttikten sonra kaç aylık taksit oluşturacağınızı belirlemeniz gerekir. Bu sayede aylık taksiti ve araç alım süreci belirlenmiş olur. Bu sistemde faiz bulunmamaktadır. Örneğin 40.000 TL’lik bir araba almak istiyorsanız ve ayda 1.000 TL ödeyerek 40 aya kadar tamamen ödemeniz bitmiş olacaktır.

Aynı sistem sadece araba için değil ev sahibi olunmak içinde kullanılır. Fakat ev sahibi olurken farklı uygulamalar yapılmaktadır. İlk olarak çekiliş yapılarak evi alacak kişi belirlenmelidir. Bu yöntem hem İslami hem güvenilirdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir