Anasayfa / Yeni Model Arabalar / 2021 Yılında Türkiye’ye Gelecek Yeni Model Araçlar

2021 Yılında Türkiye’ye Gelecek Yeni Model Araçlar

2021 yılında araba satışlarını etkileyecek en önemli göstergelerden biri kur artışları, ÖTV ve faiz oranlarıdır. Araba markaları ÖTV dilimlerini öngörmezken satışlardaki en büyük avantaj yeni modeller olacak. Yılın ilk aylarında başlamak üzere 2021 yılının sonuna kadar birçok yeni araba modeli Türkiye’de satışa çıkacak. İşte 2021 yılında Türkiye’de satılması planlanan yeni araba modelleri;

Audi

Önümüzdeki yıl Audi birçok yeni modelle satışa çıkacak. Yeni yılın il aylarında yeni Audi A3 Sportback, A3 Sedan ve Q3 Sportback satışa sunulacak. Ayrıca Audi’nin küçük modeli olan yeni A1’in de bu yıl satışı planlanıyor.

2021 gelecek arabalar

Volkswagen

Volkswagen ticari araçlardan yeni Caddy şubatta ayında satışa sunacak. Panelvan ve kombi versiyonları ile aynı anda gelecek olan yeni Caddy’de 2 lt 122 bg ve 320 Nm, torklu dizel motoru ile satışa sunulacak. Volkswagen Amarok ise 2023 yılında yeni bir yüzle pazara çıkması planlanıyor.

BMW

Alman markası yeni yılda birçok yeni modeli satışa sunacak. Bu modeller arasında Yeni BMW 430i Convertible, BMW 630i, M3 Competition ve iX3 yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak. Yeni BMW 420i Gran Coupé‘nin yılın son çeyreğinde gelmesi planlanırken yeni BMW M4 Competition ise yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulması planlanıyor. Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer ve BMW iX’in ise yılın sonunda satışa çıkması bekleniliyor.

Fiat

Fiat 2021 yılındaki en önemli sürprizi Egea Cross’un şubat ayında satışa çıkması bekleniliyor.

Nissan

Yeni Qashqai ve Juke yılın ilk yarısında satışı hedefleniyor. Yılın ikinci yarısında ise elektrikli Leaf satışa sunulması planlanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir